Българската национална телевизия придоби правата за излъчване на всички мачове на националния ни отбор по футбол в „Лига на нациите“ и европейските квалификации, както и международните приятелски срещи, за следващите 4 години.
Обществената медия ще покаже на живо 40 мача в периода между юни 2022 и юни 2026 г.
Първите срещи на националите в „Лигата на нациите“ са на 2, 5, 9 и 12 юни по БНТ 1 и БНТ 3.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Грозно! Поругаха паметника на Гунди и Котков край Витиня
24.06.26 16:11
170
Челси изпреварва Интер за млад талант
24.06.26 14:53
128