Истинска футболна лудост се разиграва на Етихад! Срещата реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига между Манчестър Сити и Тотнъм, която тече в момента, се превръща в апотеоз нанападетилния футбол и...слабата защита. Само за първите 20 минути на двубоя двата тима си вкараха общо 5 /пет/ гола, като домакините от Манчестър водят с 3:2.

Резултатът беше открит от Рахийм Стърлинг в 4-ата минута. Кореецът Хеунг-Мин Сон върна равенството само три минути по-късно, а в десетата изведе "шпорите" напред. Бернардо Силва обаче изравни само 60 секунди по-късно. Рахийм Стърлинг отново изведе "гражданите" напред в 21-ата минута. Първата среща в Лондон завърши 1:0 за Тотнъм, така че резултатът за момента устройва шпорите, а гражданите трябва да вкарват още, ако искат да продължат.