Отборът на Локомотив II допусна поражение при гостуването си на Берое II. “Зелените” спечелиха с 1:0, а срещата се игра от 15:00 часа на стадион “Локомотив” в Стара Загора.

В 4-ата минута домакините поведоха в резултата. Мирослав Мирчев стреля от дистанция, топката срещна горната греда и влезе във вратата за 1:0. Още в ответната атака “черно-белите” имаха добра възможност да изравнят. Локомотив натисна своя съперник и пловдивчани владееха изцяло инициативата до края на първата част, но до попадение не се стигна. В 38-ата минута Кръстьо Банев бе близо да изравни с глава, но прати топката над вратата. Ситуацията не се промени и през втората част, но в крайна сметка домакините успяха да се поздравят с трите точки.

На 17.03 (неделя) Локомотив II e домакин на Саяна (Хасково) от 15:00 часа.

Берое 2: Димитър Алтънов, Александър Петров, Стефан Димитров, Деян Иванов, Тодор Тодоров, Даниел Стефанов, Томислав Петков, Стилян Русенов, Валентин Недялков, Тони Николов, Мирослав Мирчев

Локомотив 2: Даниел Амбарцумян, Видол Сейменски, Мартин Хайдаров, Веселин Празов, Станимир Празов, Николай Горанчев, Васил Църцев, Иван Узунов, Даниел Маджаров, Божидар Костадинов, Кръстьо Банев