Ръководството на Левски официално обяви, че Драган Михайлович се завръща на стадион "Георги Аспарухов". 30-годишнитя футболист вчера пристигна в София, а днес подписа със "сините".
"ПФК Левски подписа договор със защитника Драган Михайлович. Контрактът с швейцарския футболист е до края на сезон 2021/2022 година. Той бе част от представителния отбор на клуба през пролетния полусезон на миналото първенство и изигра 15 мача със „синята“ фланелка.", написаха "сините".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Роналдо стана първият футболист с голове на 6 поредни Световни, Португалия разгроми Узбекистан
23.06.26 22:01
248
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
650
Франция с нова победа, Мбапе подгони Меси
23.06.26 08:10
864