Завръщането на Робърт Левандовски в Мюнхен завърши със загуба. Лева игра за новия си отбор Барселона в суперсблъсъка срещу Байерн Мюнхен, но баварците победиха с 2:0.

В 18-та минута Левандовски направи невероятен пропуск, стреляйки над вратата отблизо.

Байерн откри резултата в 50-та минута, когато Кимих центрира от корнер, а Лука Ернандес засече с глава за 1:0.

Вторият гол падна само 4 минути по-късно, когато Сане със страхотев пробив стигна до наказателното поле и чукна топката покрай Тер Щеген за крайното 2:0.

С успеха Байерн събра 6 точки и е лидер в групата, а Интер и Барселона са с по 3. Виктория Пилзен е на последната позиция без точка.

Ливърпул успя да се измъкне и да вземе първа победа в Шампионската лига, след като победи у дома с 2:1 Аякс.

Салах откри в 17-та минута, но Кудуш изравни в 27-та минута.

Домакините стигнаха до успеха с гол на Матип в 89-та минута.

С успеха Ливърпул спечели първите си три точки за новия сезон в Шампионска лига, Аякс също е с три точки, толкова има и Наполи, който утре гостува на Рейнджърс.