Бившият собственик на Локомотив Пловдив Христо Крушарски гледа полуфиналния двубой между Левски и Лудогорец в турнира за Купата на България.
Крушарски е в ложите на Герена и е облечен с фланелка на Левски.
Крушарски се оттегли от управлението на Локомотив, но продължава да подкрепя отбор и присъства на мачовете на тима. Той беше вчера и на мача на Локомотив с Берое.
На полувремето Левски води с 1:0 и с 4:2 в общия резултат след успеха с 3:2 в Разград.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Левски представи испанец
24.06.26 14:12
34
Левски официално обяви смяната на собствеността
24.06.26 13:12
305
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5378
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2669