Крумовград победи с 1:0 Берое в среща от 19-ия кръг в елита. Мачът се игра на клубната база на Ботев в Коматево, където домакинства тима на Крумовград.

В началото на двубоя Берое можеше да вкара, но удар на Трибуле беше изчистен от Божидар Кацаров от голлинията.

В 15-ата минута Крумовград поведе със страхотен гол на Ренан. Патрик Луан проби по левия фланг и центрира към наказателното поле. Там Ренан нанесе удар с външен фалц, при който топката се заби право в горния ляв ъгъл на вратата.

В началото на втората част Берое имаше претенции за дузпа, след като удар на Пачаме беше блокиран от бранител на домакините. Играчите на гостите искаха дузпа за игра с ръка, но дузпа не беше отсъдена.

С победата Крумовград събра 21 точки и е на 11-та позиция, а Берое е 9-ти с 24 точки.

Следващата неделя Крумовград е гост на ЦСКА 1948 в последния си мач за годината.