Старши треньорът на национални отбор Младен Кръстаич говори след успеха над Северна Македония в Скопие.
"Искам да честитя победата на моите играчи. Те играха много добре и можем да играем на високо ниво и го доказаха. Заслужено победихме. Дори и без червения картон щяхме да играем нападателно. Най-важното беше да останем в Лигата на нациите и да останем в четвърта урна. Ще ни трябва още време, за да вървим нагоре и да се развиваме напред", заяви Кръстаич.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия не успя да пречупи Гана
24.06.26 01:00
682
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
704