Стадион "Христо Ботев" вече има ново тревно покритие. От клуба се похвалиха в социалните мрежи и написаха "Колежа" позеленя".
Както е известно, преди десет дни Тодор Неделев, Виктор Генев, Атанас Чернев, Антоан Бароан, както и част от юношите на Ботев дадоха символичен старт на работните дейности по затревяването на терена на стадион "Христо Ботев".

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия не успя да пречупи Гана
24.06.26 01:00
250
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
672