Камерун и Сърбия направиха мача на Мондиала до момента, след като завършиха 3:3 в уникална драма. Първо Кастелето откри за камерунците, но още преди почивката Павлович и Савич направиха пълен обрат за сърбите. В началото на второто полувреме Сърбия вкара и трети гол чрез Митрович, но след голове на Абубакар и Чупо-Мотинг се стигна до крайното 3:3.

В 12-та минута сърбите стигнаха до много чисто положение Митрович отправи удар в наказателното поле, но изстрелът му срещна гредата.

В 19-та минута удар на Пиер Кунде беше спасен от Ваня Милинкович-Савич.

Камерун успя да открие в 29-та минута, когато Пиер Кунде центрира от корнер, а Николас Н'Кулу свали с глава за Жан-Шарл Кастелето, който на опразнената врата нямаше проблеми да отбележи за 1:0.

В 43-та минута Кунде отправи удар, който Милинкович-Савич спаси.

В първата минута от добавеното време на първата част Сърбия успя да изравни. Страхиня Павлович успя да засече с глава центриране от фаул на Душан Тадич - 1:1.

Сърбите направиха пълен обрат само три минути по-късно, топката достигна до Сергей Милинкович-Савич, който с изстрел от дъгата на пеналта не остави никакви шансове на Епаси за 1:2.

Сърбите можеха да вкарат и трети гол, но изстрела му беше блокиран и топката излезе в корнер.

Ударно започна и второто полувреме за сърбите, след като в 53-та минута след страхотна многоходова атака преминала през Тадич и Костич топката достигна до Митрович, който отблизо без проблем реализира за 1:3.

В 63-та минута влезлият през втората част Абубакар се озова сам срещу вратаря на сърбите и го прехвърли за 2:3. Първоначално голът беше отменен от съдийската бригада, но след преглед с автоматичната система за засади голът беше признат.

В 66-та минута камерунците направиха 3:3, след като Абубакар пусна пас по земя към Чупо-Мотинг, който отблизо успя да засече и да изравни резултата.

Абубакар отправи опасен изстрел в 87-та минута, който беше уловен от Епаси.

Сърбия отговори с удар на Костич, но той беше спасен от сръбския страж.

В добавеното време Митрович опита да прехвърля вратаря на камерунците, но вратарят спаси.

В другия мач от групата днес Бразилия играе срещу Швейцария.

Така сърбите и камерунците са по една точка, Бразилия и Швейцария са с по три.

В последните мачове от групата Сърбия играе с Швейцария, а Бразилия с Камерун.

Камерун: Девис Епаси, Колинс Фай, Жан-Чарлс Кастелето, Николас Н‘Кулу, Ноу Толо, Андре-Франк Замбо Ангиса (Самуел Гует 81 мин.), Пиер Кунде (Гаел Ондуа 67 мин.), Мартин Онгала (Винсент Абубакар 56 мин.), Браян Мбемо (Жорж-Кевин Нкуду 81 мин.), Ерик Максим Чупо-Мотинг, Карл Токо Екамби (Кристиан Басогог 67 мин.)

Сърбия: Ваня Милинкович-Савич, Никола Миленкович, Милош Велкович (Срджан Бабич 78 мин.), Страхиня Павлович (Стефан Митрович 56 мин.), Андрия Живкович (Неманя Радончич 90 + 2 мин.), Саша Лукич, Неманя Максимович, Филип Костич (Филип Джуричич 90 + 2 мин.), Душан Тадич, Сергей Милинкович-Савич (Марко Груич 78 мин.), Александър Митрович