Интер взе дербито с Барселона с 1:0 в най-интересна среща в Шампионска лига тази вечер.

Единственото попадение реализира Хакан Чалханоглу в края на първата част и по този начин Интер запази много големи шансове за класиране на елиминациите, а след седмица предстои и втория мач между двата отбора в Барселона.

Наполи затвърди италианската вечер и най-вече страхотното си представяне от началото на сезона и победи с 6:1 и то като гост Аякс в Амстердам.

Кудуш откри за Аякс, но след това тимът от Неапол се развихри сериозно. Распадори изравни в 18-та минута, Ди Лоренцо в 33-та удвои, Желински вкара трети гол в 45-та минута.

През втората част Распадори в 46-та минута направи 4:1, а Кварацхелия реализира за 5:1 в 63-та минута, а в 73-та минута Душан Тадич беше изгонен за Аякс. В 81-та Симеоне оформи крайното 6:1.

Сензацията дойде от Брюж, който продължава с уникалните си игри и победи и Атлетико Мадрид с 2:0. В 36-та минута Совах откри, а в 67-та минута Жутгла удвои. Атлетико изпусна и дузпа в 76-та минута чрез Антоан Гризман.

Ливърпул взе много важен мач у дома срещу Рейнджърс с 2:0. Арнолд откри в 7-та минута, а Салах в 53-та минута оформи крайното 2:0.