Младежкият национален отбор до 21 години също не успя да победи Гибралтар като гост и завърши 1:1. Подобно на мъжете националите поведоха, но дузпа за домакините донесе равенството на младежите на Гибралтар.

В 57-та минута българите откриха след попадение на Владимир Николов.

В 80-та минута играчът на Ботев Атанас Чернев направи дузпа, а след това беше и изгонен за реплика срещу съдията несъгласен с неговото отсъждане.

Пийкок успя да реализира и донесе първата точка и първия гол за Гибралтар в групата.

Националите завършиха квалификационната си група 10 точки и са на четвъртото място, но най-вероятно ще бъдат изместени и от него, след като Уелс, който е с 9 точки играе с Гибралтар в последния си мач. Нидерландия се класира за Европейското с 26 точки, а Швейцария е на второто място с 23 точки и ще играе на баражите.

България U21: Дамян Христов, Йоан Стоянов, Атанас Чернев, Симеон Петров, Патрик Габриел-Галчев, Марин Петков, Мартин Атанасов (50 – Христо Иванов), Йоан Бауренски (87 - Димо Кръстев), Кристиан Добрев (72 – Димитър Стоянов), Владимир Николов, Велислав Василев (46 – Марин Петков)