Манчестър Сити направи пълен обрат срещу Борусия Дортмунд и записа втора поредна победа в Шампионска лига и победи у дома с 2:1.

Белингам откри в 56-та минута, но в 80-та минута Джос Стоунс успя да изравни. Бившата звезда на Борусия Дортмунд - Ерлинг Холанд наказа бившите си съотборници в 84-та минута и донесе успеха на Сити.

Реал Мадрид също записа втора поредна победа и се справи у дома срещу РБ Лайпциг.

Победата обаче не дойде никак лесно, Федерико Валверде откри в 80-та минута, а Маркос Асенсио в добавеното време реализира за 2:0.

Челси изпусна победата у дома и направи 1:1 срещу РБ Залцбург.

Стърлинг откри в 48-та минута, но в 75-та минута Окафор изравни. Така лондончани останаха със само една точка след първите два мача.

Ювентус обаче съвсем утежни положението си и е без точка след първите два мача. Италианците загубиха у дома с 1:2 от Бенфика след обрат.

Милик откри още в 4-та минута, но в края на първото полувреме Жоао Марио от дузпа изравни.

Давид Нерес в 55-та минута донесе успеха на Бенфика.

В другия мач от групата ПСЖ направи обрат срещу Макаби Хайфа в Израел и спечели с 3:1.

В 24-та минута Тайрон Чери откри, но Меси изравни в 37-та минута.

В 69-та минута Килиан Мбапе направи пълен обрат, а Неймар в 88-та минута оформи крайното 3:1.

В групата след първите два мача Бенфика и ПСЖ са с по 6 точки, а Ювентус и Макаби без точка.