Новакът във футболния ни елит Хебър се завръща на клубния си стадион за първия си домакински мач от втория полусезон, това съобщиха от клуба.
Първият исторически мач ще бъде ще бъде на 20 февруари при домакинството си на друг новак - Спартак Варна.
Хебър домакинстваше през първия полусезон на националния стадион Васил "Левски". След извършения ремонт и монтирането на осветление на стадион "Георги Бенковски" той вече ще може да приеме мачове от елита.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
642
Франция с нова победа, Мбапе подгони Меси
23.06.26 08:10
853