Спартак записа победа с 1:0 срещу Димитровград в мач от 24-ия кръг в Югоизточната Трета лига.

Мачът беше равностоен с леко териториално предимство за Спартак и малко чисти положения пред двете врати.

В края на първото полувреме домакините можеха да поведат в резултата след атака от десния фланг, но Мильотев изби в корнер

През второто полувреме Спартак създаде няколко добри ситуации за гол, но те не бяха реализирани

В 90-та минута правещият дебют за Спартак Цветелин Тонев, който влезе през второто полувреме, изведе сам срещу вратаря на Димитровград Георги Лазаров и той донесе успеха на пловдивчани.

С успеха Спартак събра 39 точки и е на 8-ма позиция, а Димитровград е 16-ти с 24 точки.

В следващия кръг Спартак е домакин на дубъла на Берое, а мачът е на 26 март.

Димитровград: Стамен Бояджиев, Дамян Чаушев, Данаил Иванов, Николай Георгиев, Алтан Якуб, Васил Сантов, Вълчан Чанев, Филип Сантов, Даниел Йовчев, Радослав Гочев, Енис Сайд

Спартак: Петър Мильотев, Даниел Спасов, Николай Георгиев, Радослав Влашев, Сонер Полат, Антон Маргаритов, Кръстьо Милев,