Българският футболист Филип Кръстев реализира гол за новия си клуб ФК Лос Анджелис при разгромната победа с 5:1 срещу Минесота Юнайтед в МЛС.

В 63-та минута Филип Кръстев се появи в игра, заменяйки Тимоти Тилман. Само 4 минути по-късно той реализира крайния резултат - 5:1.

Минесота откри резултата в 4-та минута с гол на Хасани Дотсън, но след това хеттрик отбеляза Денис Буанга в 6-та, 36-та и 45-та минути.

Така резултатът на полувремето беше 3:1 за домакините, а още в началото на втората част Мигел Тапиас си вкара автогол и релно реши мача, а в 67-та миунта Филип Кръстев оформи крайното 5:1.

С победата ФК Лос Анджелис заема 3-то място в Западната конференция с 48 точки. Минесота е на 12-то място с 38 точки.

Това е втори гол за Кръстев откакто се е присъединил към ФК Лос Анджелис.