Бой, провокации и червени картони имаше на дербито между Ювентус и Интер. Първият двубой от полуфиналите в турнира за Купата на Италия завърши при резултат 1:1 след късна драма. Куадрадо откри в 83-та минута, а Лукаку изравни от дузпа в последните секунди на двубоя.

След изравнителния гол от дузпа Лукаку започна да провокира феновете на Ювентус продължително и това му донесе втори жълт картон, след като той получи преди това и жълт картон в 80-та минута. Белгийският нападател беше изгонен и пое към съблекалните.

Веднага след края на двубоя обаче започна масово меле между играчите и имаше размяна на удари. След всичко това бяха изгонени вратарят на Интер Самир Ханданович и голмайстора за Ювентус Хуан Куадрадо.

Очаква се сериозни наказания от Италианската футболна федерация за тримата.

Реваншът е на 26 април в Милано, а днес ще се играе другия полуфинал между Кремонензе и Фиорентина.