Бившият нападател на Ботев и Марица Георги Какалов е получил сърдечен инфаркт. 36-годишният бивш играч е бил приет болница в Пловдив в понеделник вечерта.
Той е настанен в УМБАЛ "Свети Георги" и към момента е под лекарско наблюдение в интензивното отделение.
Припомняме, че бившият футболист в момента се занимава основно с частна футболна школа, която е негова собственост.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Белгия пак се издъни, не е сигурна дали ще излезе от групата
21.06.26 23:52
815
Испания този път не сгреши и разгроми Саудитска Арабия
21.06.26 21:01
348