Без изненади днес в Шампионската лига, всичките фаворити спечелиха

Победи за Байерн Мюнхен, Интер, Реал Мадрид, Арсенал и Манчестър Юнайтед

25.10.2023 00:01 1564 0

Без изненади преминаха мачовете от Шампионската лига днес и фаворитите взеха своите мачове.

В Истанбул Байерн Мюнхен се справи с Галатасарай с 3:1. Кингсли Коман откри още в 8-та минута, а в 30-та минута Мауро Икарди от дузпа изравни. Хари Кейн в 73-та минута отново изведе напред в резултата баварците, а в 79-та минута с гол на Мусиалa Байерн реши двубоя.

Финалистът в турнира от миналия сезон Интер победи с 2:1 у дома РБ Залцбург. Алексис Санчес в 19-та минута откри, а Глоук в 57-та изравни. В 64-та минута след дузпа Чалханоглу изведе напред Интер в резултата.

Реал Мадрид не сгреши в Португалия срещу Брага и победи с 2:1. Родриго в 16-та минута откри, а 61-та минута Белингам удвои. Малко по-късно Джало вкара почетен гол за домакините.

Манчестър Юнайтед остана в играта за елиминациите, след като победи с 1:0 Копенхаген, а единственият гол вкара Хари Магуайър в 72-та минута. В последните секунди на двубоя Копенхаген получи дузпа, а Джордан Ларсон я пропусна, след като Онана спаси изпълнението му.

Арсенал се справи със Свелия с 2:1. Мартинели откри в края на първата част, а в 53-та минута Жесус удвои. В 58-та минута Неманя Гудел вкара за крайното 2:1.