Барселона за втора поредна отпадна в груповата фаза на Шампионската лига. Каталунският гранд отпадна след 0:3 у дома от Байерн Мюнхен, но мачът нямаше никакво значение, след като Интер победи по-рано днес.

В 9-та минута Мане откри резултата за Байерн, а в 32-та Чупо-Мотинг удвои.

Павар в добавеното време оформи крайното 0:3.

Така Барселона отпадна за втора поредна година в груповата фаза на Шампионска лига и ще продължи участието си в Лига Европа.

Интер не остави въобще шанс на Барселона да се надява на нещо, след като победи с 4:0 Виктория Пилзен у дома в ранния мач днес.

Михтарян в 35-та минута успа да открие, а в 42-та минута Джеко удвои.

Отново Джеко направи резултата класически в 66-та минута, а в 87-та минута Лукаку оформи крайното 4:0.

Така Интер събра 10 точки и стана недостижим за Барса заради по-добри си показатели в преките мачове.

Ливърпул победи без проблем Аякс с 3:0 като гост и все още е в борбата за първото място в групата, но трябва да победи с четири гола разлика Наполи в последния си мач.

В 42-та минута Мохамед Салах откри, а в 49-та минута Дарвин Нунес удвои. Крайният резултат оформи в 52-та минута Харви Елиът.

Наполи направи поредна футболна лекция и победи с 3:0 Рейнджърс у дома.

Джовани Симеоне откри в 11-та минута, а пет минути по-късно отново той удвои.

Крайният резултат оформи Лео Остигард в 80-та минута.