Арда победи с 3:1 Крумовград на футболен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Коматево, където домакинства Крумовград.

Арда откри още в 4-та минута, когато Тунгара стреля, топката рикошира в играч на Крумовград и продължи към вратата, където Джелал Хюсеинов отблизо засече и реализира за 0:1.

В 17-та минута Станислав Иванов пусна по тревата към Боруков, Серкан Юсеин се опита да изчисти, но не успя и нападателят на Арда овладя топката и реализира за 0:2.

В 30-та минута Радослав Цонев центрира от корнер, а Умар Сако успя да засече с глава и така направи резултата класически.

През втората част Арда пропусна още няколко положения.

Крумовград успя да стигне до почетен гол в 62-та минута, след като Лъчезар Котев сгреши и подари топката на Диего Рапосо, който пое и без проблем реализира за 1:3.

До края на мача нямаше повече голове и двубоят завърши при 3:1 за Арда.

С успеха Арда е 4-ти с 19 точки, а Крумовград е 9-ти с 13 точки.

В следващия кръг Арда е домакин на Етър, а Крумовград е гост на Хебър.