Капитанът на Ботев Ивелин Попов публикува емоционална снимка на Душан Керкез след напускането на специалиста и написа:
"Благодарим ти за всичко! ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС. Капитанът и лидер на Ботев бе в отлични професионални отношения с Керкез и като най- опитен в състава помагаше с каквото може на треньора".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
287
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
766
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274