Ботев (Пловдив) ще бъде без един от титулярите си в Спартак (Варна).
Янис Карабельов ще бъде наказан за натрупани жълти картони и ще пропуснем срещата.
Той изкара своя пети жълт картон в двубоя с Берое.
Той има един мач наказание и глоба от 250 лв.
Мачът със Спартак е тази неделя от 18:00ч. на Колежа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев обяви часа на първата контрола
19.06.26 14:50
380
Никола Илиев преподписа с Ботев
18.06.26 17:30
296
Ботев обяви трети нов
17.06.26 20:15
1201