Още двама от помощниците на Душан Керкез напуснаха Ботев (Пловдив). Рафаел Ферейра и Доминик Бершняк са се сбогували с всички и са си тръгнали.
През последните седмици имаше слухове, че именно Рафаел Ферейра ще заеме поста на Керкез. Именно той води жълто- черните в два мача преди Керкез да поеме отбора.
Така към момента никаква яснота кой ще води Ботев от новия сезон.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
287
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
767
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274