Старши треньорът на Ботев Николай Киров бе доволен от убедителния успех с 5:0 срещу Септември. Заслужена победа, въпреки че преди почивката работехме по-бавно с топката. През второто полувреме започнахме да си подаваме точно и на необходимата скорост и организирахме доста атаки. Силата на нашия отбор е когато владее топката и си я подава по земя. Точно това направихме след почивката, каза Киров.

С влизането на Неделев подобрихме и точността в играта. Качествата на Виана са точно такива - да избира правилната позиция и да бележи голове и той го показа днес. Няма значение какво се случва в управлението на клуба, това са други неща, които не ни влияят да си вършим работата. Все още не сме говорили на кои играчи ще предлагаме нови договори, завърши Николай Киров.