Изпълнителният директор на Ботев Даниел Серехидо напусна клуба днес, след като се сбогува трогателно с всички служители в клуба.
"Последен ден в офиса. Отивам си със смесени чувства. Тръгвам си, но играта не е свършила!! Успех на всички, благодаря на екипа ми и на #samobotev", написа Серехидо.
Серехидо подаде оставка след дербито с Локомотив и заяви, че напуска, защото не е съгласен с клубната политика. С испанеца си тръгва и Денис Колев, който беше технически директор в клуба.


Още от категорията
Виж всички
Ботев играе контрола с косовари
Ботев трансферира вратар в Белгия
Ботев разгроми Спартак (Плевен) в първата си контрола
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?