Ботев ще олекне с 1000 лева глоба след драматичната си победа срещу Берое с дузпи в осминафинала за Купата на България, постанови Дисциплинарната комисия към БФС. Санкцията е заради нецензурни скандирания на феновете. По същата причина със същата парична сума са наказани и домакините от Стара Загора.
В същото време защитникът на жълто-черните Радослав Терзиев отнесе глоба от 1500 лева и наказание от 1 мача заради натрупани жълти картони.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
205
Ботев трансферира вратар в Белгия
24.06.26 11:10
253
Ботев разгроми Спартак (Плевен) в първата си контрола
23.06.26 21:11
640