Пловдивският АСКК Тракия постави отлично начало на есенния сезон. 9-те каратеки от клуба по карате Шинкиокушин, който провежда тренировки целогодишно на стадион „Христо Ботев“, зала Дунав и зала в СУ“Черноризец Храбър“ спечелиха 9 медала от международния турнир в Румъния.

Отлично представяне записаха ветераните или още „отбора на сенсеите“ – сенсей Димитър Трампов и сенсей Айдън Чауш. Двамата грабнаха златни медали, а ДимитърТрампов  бе отличен и с купа за най-висок боен дух. Още два златни медала  извоюваха младите надежди на клуба при кадетите  – Мария Филипова и Ноел Николов. Малко не достигна във финалните срещи на Веселин Фърцов и Васка Мандалова, които останаха със сребърни отличия в своите категории. Бронзови медали спечелиха Светлана Тимова, Георги Комсийски и Георги Атанасов.

Междувременно продължава подготовката на каратеките ни за турнира в Раднево, международния турнир „Бранко Бошняк“ в Хърватска и Националната купа Пловдив за деца, на която АСКК Тракия ще бъде домакин на 3 ноември.

Вече стартираха и новите групи в трите зали на клуба – стадион „Христо Ботев“, зала Дунав и залата в СУ“Черноризец Храбър“. Повече информация можете да получите на  0888999868, на www.askktrakia.com и на фейсбук страницата на клуба: www.facebook.com/askktrakiaplovdiv/.