Българският профи боксьор Ангел Емилов подобаващо подгря Кубрат Пулев преди големия му мач с Антъни Джошуа в Кардиф на 28 октомври. Ангелов записа сензационен успех на силната боксова галавечер на "Уембли Арина" в Лондон, като нанесе първо поражение на 20-годишния британски талант Даниел Кийнън, съобщава sportal.bg. Срещата от суперполусредна категория беше насрочена за четири рунда. След равностойна първа част софиянецът тръгна много агресивно. Той нанесе тежки комбинации в главата на британеца. Кийнън непрекъснато влизаше в клинчове, но не получи официално предупреждение. Четвъртата част също беше равностойна, но българинът завърши много силно. Реферът Боб Уилямс му даде победата с 39:38 точки.

Това беше седма победа в кариерата на Емилов. Той има и 14 загуби. Кийнън записа първо поражение след шест победи в своята проефсионална кариера. В ъгъла на Емилов беше най-добрият български професионален мениджър Васко Василев.