Кандидатът за кмет от ГЕРБ в Пловдив и областен управител Здравко Димитров отново бе забелязан на днешната футболна среща между Ботев и Славия на базата в квартал Коматево.  Появата на Зико на двубоя не бе изненада за никого, тъй като Димитров е един от запалените футболни и спортни фенове сред пловдивските управленци.

Впечатление обаче направи, че той изгледа двубоя с един от любимците на феновете на Ботев – Иван Цветков. Техничният нападател  остави ярка след в сърцата на бултрасите с елегантните си докосвания и важни голове.

За съжаление, „канарчетата“ отново разочароваха с играта си и отстъпиха на „белите“ с 0:1, като единственият гол вкара Шоколаров в 25-тата минута.

Слаб Ботев стигна дъното - 10 от Славия и реферите закопаха канарчетата1:0 за белите, отмениха гол на домакините в края на първото полувреме

Купуването и продаването на гласове е престъпление!