Жестока тапа от коли се образува на булевард „6 септември”, в платното пред Областна управа. Колоната от коли обаче започва далеч преди кръстовището с булевард „Васил Априлов” .. За това алармира читател на TrafficNews.bg
Причината за сериозното задръстване се оказа автомобил, който е аварирал в средата на булеварда, непосредствено преди прелеза. Колата се оказа пречка за преминаващите и се наложи екип на Пътна полиция да съдейства за облекчаване на трафика.







Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
24.06.26 13:22
3893
Земетресение от 4,9 е регистрирано край Турция
24.06.26 13:18
498
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5460
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2731