Ударно запълване на дупки по пътищата на „Южен” предприе районната администрация. Компрометираните участъци се обработват с технологията „печматик“, съобщи кметът на района Атанас Кунчев.
„Както всяка година със затоплянето на времето започваме дейностите по рехабилитацията на пътната мрежа в района. Заради ниските температури и снега, настилката на места е сериозно увредена. С приоритет се обработват най-належащите участъци, като изкърпването на улици ще продължи и през следващите дни“, обясни кметът Атанас Кунчев.



Още от категорията
Виж всички
Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
Земетресение от 4,9 е регистрирано край Турция
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?