Германските власти разкриха схема за източване на социални помощи в град Дуисбург, в която са замесени българи и румънци.
Нашенци и румънци, които обитавали една жилищна сграда, взимали детски надбавки за 59 деца, които всъщност изобщо не съществуват, пише в. "Билд".
Схемата е разкрита от кмета на Дуисбург, а не от федералните, които според "Билд" са си затваряли очите.
Българите и румънците получавали в продължение на години социалните помощи за отглеждане на дете.
Още от категорията
Виж всички
Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
Земетресение от 4,9 е регистрирано край Турция
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?