
Тази година изборите в България се провеждат в условията на пандемията от COVID-19. На територията на район Южен, администрацията на района съвместно с частна фирма е осигурила UV-C Лампи за всички места на които ще се гласува.
Лампите са напълно безопасни за хората. И са с гарантирана ефективност на работа. В административната сграда на района лампата се използва от една година.Изделията притежават документи за Ефективност и Безопасност на база изпитания, които са преминали. Устройствата са осигурени безвъзмездно от частен дарител - Фирма утвърдена на Българския пазар, като лидер в търговията с Медицинска Техника.
За да осигури безопасно провеждане на процеса на гласуване, както за хората, дошли да гласуват, така и за всички ангажирани с изборния процес, Община Пловдив e поставила в голяма част от местата за гласуване UV-C Лампи за пречистване и дезинфекциране на помещенията.
Целта на Община Пловдив е грижа за здравето на гражданите.
Лампите ще бъдат поставени във всички учебни заведения на територията на район Южен в които ще се проведе гласуване за избор на народни представители 2021г.
Още от категорията
Виж всички
Жители на Кючука се оплакват от опасни дървета, не били премахнати въпреки заповед на кмета


Акценти
Виж всички

Паскал е задържан в Националната следствена служба



Кон препуска сред трафика на Околовръстното край Пловдив



