Коте седи 5 ден на 8-9-метрово дърво в район „Западен“, сигнализира читател на TrafficNews. Той ни изпрати кадри, на които се вижда как животното стои на висок клон на метри от входа на УМБАЛ „Св. Георги“.
„ Обадихме се на 112. Оттам казаха, че ще дадат случая на Община Пловдив или компетентните институции. Видимо обаче животинчето още е там. Помогнете да спасим котенцето, защото не знаем колко ще издържи там без вода и храна“, заяви нашият читател.



Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Експерт: Уменията за работа с изкуствен интелект се превръщат в новия входен билет за пазара на труда
27.06.26 18:30
442
БАБХ възбрани близо 5 тона храни
27.06.26 17:22
365