73-годишен руски гражданин се е удавил на Северния плаж в Приморско. Сигнал за инцидента е подаден в петък около 10.45 ч. в Районно управление – Приморско, съобщиха от полицията.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина“ при УМБАЛ - Бургас.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Приморско.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Започва трето класиране за 1. клас: Местата в "Западен" свършиха, отварят допълнителна паралелка
22.06.26 09:37
2677