38 пътнически влака спират от днес от БДЖ. Едни от най-засегнатите хора са жителите на Карлово. Там от движение се спират пътнически влака, предаде репортер на TrafficNews.bg
До момента над 1000 човека са се подписали против спирането на пътническите влакове, които тръгват от Карлово. Има входирани над 20 жалби от пътници.
Едни от най-потърпевшите от спирането на деветте композиции ще бъдат жителите на Клисура, защото през зимата автобусите не винаги могат да слизат до града. Засегнати са и работещите хора от региона.
Карловци готвят протести и се канят да блокират линията Бургас-София, ако не бъде отменено решението на БДЖ да бъде закрито локомотивното депо в града. В него работят трима началник влакове и двама кондуктори.
Протести срещу спирането на влаковите композиции се готвят в различни части на страната.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Магнитни бури връхлитат Земята днес и утре
Съдът остави в ареста четирима от групата на "Калашниците"
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”