Арестуваха българин в Словения. Нашенецът е обвинен в трафик на хора. Той е бил хванат да управлявал ван, в който са открити 43 нелегални мигранти.
В превозното средство с българска регистрация са установени 43 души от Пакистан и Бангладеш. Ванът е бил спрян за проверка край град Сежана близо до границата с Италия.
В последно време Словения съобщава за нарастване на броя на миграните, които преминават през нейна територия на път за Западна Европа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
21.06.26 21:30
8172
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени
21.06.26 20:25
2957
14-годишен загина при тежка катастрофа край Исперих
21.06.26 11:54
889