Заловиха мъж седнал зад волана с 2 промила алкохол, съобщиха от полицията за TrafficNews.bg.
Вчера, около 17:30 часа на улица “Удроу Уилсън” 52-годишният П.М. бил заловен да шофира в нетрезво състояние лек автомобил “Фиат”.
Направеният тест с дрегер отчел наличието на 1,95 промила в издишания от пловдивчанина въздух. Той е задържан за едно денонощие и по случая се води бързо производство.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фискалният съвет: Против сме държавните служители да се компенсират за осигуровките
25.06.26 17:44
86
ГДБОП влезе в Район "Приморски" във Варна
25.06.26 16:46
240