20 маси за тенис ще бъдат поставени във всички райони на Пловдив. Това съобщи кметът на града Костадин Димитров с публикация в социалните мрежи.
"Помня как имаше тенис маси навсякъде. Бяха бетонови и често поставяхме картони вместо мрежа. Топчето понякога отскачаше неправилно, но всички се научихме да играем тенис на маса", написа той и припомни, че тенис съоръжения от същия вид вече има в парк "Лаута", където те са издържали изпитанието на времето.
"Само, моля, пазете ги!", призова градоначалникът.

Още от категорията
Виж всички
Вечерни патрули ще следят рискови зони в Пловдив срещу пожари