Удължават бедственото положение в Перник с 30 дни, считано от 28-ми декември (събота). Това стана ясно сред края на срещата на кризисния щаб в града, предаде Нова телевизия.
Припомняме, че бедственото положение беше обявено преди седмица за срок от 7 дни. В четвъртък са взети проби от водата от всички квартали на Перник. Резултатите от тях трябва да станат ясни малко по-късно днес.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
233
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1168
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
900