Българин е бил задържан от сръбската полиция заради шофиране с превишена скорост по автомагистралата Белград - Нови сад. Спрели са го близо до пункта за тол такси в Стара Пазова, съобщават местни медии.
Сънародникът ни, който е с постоянно местожителство в Германия, е карал с 235 км/ч. Предаден е на прокурор и е глобен със 130 000 динара - или 1100 евро. Максималната разрешена скорост по магистралите в Сърбия е 130 км/ч.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Годишната винетка поскъпва на 64.50 евро от 1 август
25.06.26 09:48
358