Детето, което бе блъснато от таксиметров автомобил в Пловдив, е с леки контузии и е изписано за домашно лечение.
11-годишното момченце бе пометено на кръстовището между булевардите „Княгиня Мария Луиза“ и „Източен“.
Както TrafficNews.bg съобщи, инцидентът е станал тази сутрин около 8 часа. След катастрофата водачът е избягал, но след това се е върнал на местопроизшествието.
Оправданието му било, че возел клиент и трябвало да го остави на адреса.
Изпрати на приятел:
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
236
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1664