
Пореден слънчев и топъл ден се очаква днес в Пловдив. Сутрешните температури ще бъдат между 1 и 5 градуса, след обяд стойностите ще се повишат до 16-17 градуса. Валежи не се очакват.
В страната в сутрешните часове на отделни места по поречията и около водните басейни ще има намалена видимост. Минимални температури - между минус 5° и 0°, за София – около минус 3°. През деня ще бъде слънчево и почти тихо. Максималните температури ще са между 13° и 18°, за София – около 15°.
В планините ще бъде слънчево. Ще духа слаб и умерен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 10°, на 2000 метра - около 3°.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб и умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 9° и 12°. Температурата на морската вода е 7°-8°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Още от категорията
Виж всички
Наталия Киселова: Отец Иван е пример за милосърден и отзивчив към болката на ближния духовник

Взимат проби от асфалта на пътя Драгоман - Габер

Министър Иванов поиска оставката на директора на ВиК-Ловеч
Акценти
Виж всички
МВнР привика руския посланик заради дроновете в Полша







Кошмарни задръствания в Пловдив в първия учебен ден СНИМКИ
