Днес светът отбелязва „Часът на Земята”. Инициативата се провежда винаги в последната събота на март. Милиони хора ще загасят светлините в домовете си от 20.30 до 21.30 ч., за да изразят съпричастността си с каузата, посветена на опазването на нашия общ дом – планетата Земя.
Изпрати на приятел: