Две коли се помляха на кръговото преди Асеновград. Те се удариха челно, но за щастие – не се съобщава за сериозни последствия за водачите. По предниците на двата автомобила обаче има поражения.
Шофьори твърдят, че в момента на шосето за Асеновград е пълна бъркотия и знаците и маркировката объркват водачите. Според очевидци движението от Пловдив до КЦМ е било и в двете платна, а от КЦМ до Асеновград – двупосочно, само в едното платно.
Снимка: I see you КАТ
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Цените на петрола отново надолу
24.06.26 11:19
132
16-годишен българин пострада на плажа в Керамоти
24.06.26 11:05
792