126 машини са обработили със смеси против заледяване всички райони на София тази нощ. В районите „Витоша" и „Панчарево" поради по-обилния снеговалеж снегопочистващата техника е избутвала снежни маси от пътните платна, съобщават от Столична община.
Приоритетно са почистени пътищата, по които се движи масовият градски транспорт, и централните за районите улици. Обработени са и част от вътрешнокварталните улици. Почистват се спирките на Околовръстен път и в районите „Люлин“, „Оборище“ и „Средец“.
Обслужват се всички линии на градския транспорт. От Общината отново напомнят на шофьорите да излизат на пътя само с добре оборудвани за зимата автомобили и да шофират със съобразена със зимната обстановка скорост.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Николай Младенов: Споразумението с Украйна е резултат от усилията на няколко правителства
31.03.26 22:44
599
Акценти
Виж всички
Почина Борислав Михайлов
31.03.26 11:42
13946
Жена оглави Военния съд в Пловдив
31.03.26 11:40
8202