Най-добрият ни тенисист Григор Димитров и футболистът Благой Георгиев привлякоха погледите на феновете си в социалните мрежи с интересни снимки.
Двамата позираха с т.нар. сред селфи маниаците "патешки муцунки". Благо се щракна с любимата си Златка, а Гришо публикува фото с голямо черно куче.
Дали и други родни спортисти ще си направят подобни снимки по време на празниците, предстои да разберем.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
3045
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1774