Тротоарите в Тракия са прекалено големи за пешеходци, за това трябва малко да се стеснят. С тази мисъл шофьор на джип, паркира колата си на тротоара на улица „Освобождение” – все пак е широко и е подходящо паркомясто.
Абсурдът в случая е, че само на няколко метра от там има паркинг и то голям, но се плаща, а тротоарът е безплатен. Все пак шофьорът кара джип, как да си позволи да плати 1 лев за паркинг, а и има такъв голям тротоар на разположение…

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Синдромът „на две крачки от масата" превзема Пловдив - ще намери ли властта лечение?
22.06.26 07:30
13524
Опасно! Деца се разхождат по висок блок в "Тракия"
20.06.26 19:07
2183