Жена е с опасност за живота след катастрофа в района на кръстовището за село Обединение. Произшествието е станало в четвъртък около 12:30 часа.
Ударили са се два леки автомобила, управлявани съответно от 65-годишен от Горна Оряховица и 57-годишен от село Орловец. Пострадала е пътничка от едната кола – 60-годишна жена от Горна Оряховица. Тя е настанена за лечение във великотърновската болница с опасност за живота.
Двамата водачи и още един пътник са с по-леки наранявания, но не е имало необходимост от хоспитализацията им. Водачите са изпробвани за употреба на алкохол. Тестовете им са отрицателни, пише Нова.
Още от категорията
Виж всички
Появиха се нови кадри от катастрофата на АМ "Струма"